نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: کمک کنه یکی بهم

1572
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43343
    تشکـر
    1
    تشکر شده 6 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    5

کمک کنه یکی بهم

سلام من یه سال کنکور دادم امسالم سال چهارممه من میخوام دوباره بخونم ولی نمی‌زارن من نمی‌خوام تو نمین خراب شده بمونم من حالم بهم میخوره از نمین و اردبیل من میخوام رتبه ام دورقمی بشه رتبه ۳۹ میخوام من هیچی نمی‌خوام من میخوام به شغلیکه همیشه ازوشو داشتم برسم من باید یه کاری بکنم باید ایندفعه همبهه دروغ بگم باید بگم هزار شدم باید نقش بازی کنم من نمی‌خوام شوهر کنم نمیخوام تو خونه بشینم بعد دانشگاه نمی‌خوام باید همه چی طبق میل من باشه نمیشه نه من اجازه نمیدهم اگه قبول نکنند خودکشی میکنم هیچ کس این حقوق نداره ارزوهامو ازم بگیره ولی اگه یه راهی میتونین پیدا کنین من بمیرم خوب میشه یا خودشیرینی کنم یه راه حل بدین تو رو خدا و من یه سری منابع چاپ ۹۸ دارم میخوام اونا رو عوض کنم و کتاب درسی هم باید تهیه کنم میخوامچاپ جدید باشم چون منابعم از کامپیوتر میخوندم تنها چیزی که برام مهمه پزشکیه

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : کمک کنه یکی بهم

سلام به شما دوست عزیز
    بیا باهم به این متن مجدد توجه کنیم خب شما بیان می کنید که آرزوی قبولی در کنکور و آوردن رتبه ای برای قبولی در رشته پزشکی را دارید و برای این هدف 4 سال پشت کنکور مانده اید و تلاش کرده اید اینکه در این چهار سال چگونه نتیجه گرفته اید را نمی دانیم اما خب این موضوع مهمی می باشد که نیاز به بررسی دقیق دارد در کنار اینکه خب همیشه همه چیز آنگونه که ما می خواهیم پیش نمی رود و نیاز است که به این واقعیت ها توجه کنیم .
    بهتر است در مسیر خود مقداری انعطاف پذیری داشته باشید اینکه خب ممکن است شما غیر از پزشکی در رشته های دیگری نیز موفق شوید و بتوانید استقلال لازم را در این مسیر کسب کنید اما نیاز است که به همه موارد در این مسیر توجه داشته باشید .
    در این مسیر نیاز است که شما قبل از تصمیم گیری جدی با روانشناس به صورت حضوری یا تلفنی صحبت کنید تا بتوانید در این مسیر با بررسی دقیق شرایط شما و مسیر و هدفی که دارید کمک کنیم تا بتوانید نتیجه گیری بهتری داشته باشید .

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46773
    تشکـر
    29
    تشکر شده 49 بار در 44 پست
    میزان امتیاز
    3

سلام عزیز دلم جواب دادم پیامتو

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42765
    تشکـر
    89
    تشکر شده 74 بار در 57 پست
    میزان امتیاز
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط redrabbit نمایش پست ها
    سلام من یه سال کنکور دادم امسالم سال چهارممه من میخوام دوباره بخونم ولی نمی‌زارن من نمی‌خوام تو نمین خراب شده بمونم من حالم بهم میخوره از نمین و اردبیل من میخوام رتبه ام دورقمی بشه رتبه ۳۹ میخوام من هیچی نمی‌خوام من میخوام به شغلیکه همیشه ازوشو داشتم برسم من باید یه کاری بکنم باید ایندفعه همبهه دروغ بگم باید بگم هزار شدم باید نقش بازی کنم من نمی‌خوام شوهر کنم نمیخوام تو خونه بشینم بعد دانشگاه نمی‌خوام باید همه چی طبق میل من باشه نمیشه نه من اجازه نمیدهم اگه قبول نکنند خودکشی میکنم هیچ کس این حقوق نداره ارزوهامو ازم بگیره ولی اگه یه راهی میتونین پیدا کنین من بمیرم خوب میشه یا خودشیرینی کنم یه راه حل بدین تو رو خدا و من یه سری منابع چاپ ۹۸ دارم میخوام اونا رو عوض کنم و کتاب درسی هم باید تهیه کنم میخوامچاپ جدید باشم چون منابعم از کامپیوتر میخوندم تنها چیزی که برام مهمه پزشکیه
    نفهمیدم مشکلتون چیه.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد